Videa na YT, Twitch aj sociální obsah

Fenoménem dnešní jsou rozhodně služby jako je YouTube, Twitch atd. kam nahrávat svá videa, díla, sdílet svůj obsah a další vymoženosti. Jak se k tomu stavím já?

Co Vlastně sleduji já:

Sám občas sleduji YouTubery např. PedrosGame (bývalý spolužák ZŠ), Life of Boris aj. Vyhledat si je můžete kdekoliv na Googlu atd. To jsou ti z těch rozumnějších, na které se dá dívat a má to ještě nějakou úroveň a Inteligenční Kvocient více jak 100 🙂 Většinou spíše sleduji zahraniční. Kdežto příklad typu FattyPillow – ne, raději fakt nemluvit. Tohle je hodně nízko pod mou úroveň. TO, je TO a nedá se TO ani nazývat člověkem. Bohužel internet je jen nástroj, který napáchá spíše více škody než užitku a projevuje se to bohužel i na lidech. A věřte mi, pracuji v oboru IT a vím o čem mluvím. O tom ale někdy jindy v jiném článku.

Jak to teda bude?

Podstatný je název článku – jdeme si k tomu něco říct. Pokud nahraju nějaké video nebo vytvořím jakýkoliv obsah nečekejte ode mě kecy typu „Ahoj ahoj ahoooooj, já sem… a dnes si pustíme..blabla“ nebo „dejte mi like, dejte koment, dejte sdílet a prostě dejte mi ten bolavej ohlodanej palec…….za každým videem a obsahem co vytvořím“, dále reklamy na webu – můžou být v rozumné míře, v zásadě však bez keců jako „Vy máte AdBlock prosím vypněte, vyskakovací okna o blokování reklamy, o tom jak je chod náročný aj. kecy“. Přece dělám něco pro sebe a nebudu tím obtěžovat druhé. Já chci dělat web, já chci dělat projekt, tak je to čiště moje povinnost to udržet tak, aby se to komunitě líbilo. Kickstarter je krásný příklad. Jsem stará škola, mám jiné zvyky. Zakladatel firmy taky nemůže přijít za zaměstnanci a říkat – tak a teď mi musíte z výplaty dávat každý 10% protože když ne, tak zkrachujeme. Je to čistě jeho povinnost držet firmu tak, aby byly zaměstnanci spokojení a firma fungovala. Ve své podstatě toto pravidlo funguje všude, jen za jiných podmínek, okolností atd. Cokoliv ostatní je věc dobrovolná a zásluhy a odměny jsou naprosto individuální. Mám své primární povolání, které mě vytíží až až a rozhodně na to nemám tolik času a nemohu na tom vydělávat. A pokud bych někdy chtěl, určitě bych se držel nadále této zásady a propagoval obsah ne tak agresivním a hloupým způsobem, ale šel na to zcela jinou cestou.

Finální výsledek:

Jednoduše řečeno – Cokoliv bude napsáno, uděláno, natočeno, bude to mít jasný začátek, jasný obsah, jasný konec a bez zbytečných keců a prosíčků coby kdyby a proč 🙂 Jsem tu pro vás, pro hráče, kteří už mají pokrk dnešní přesocializované doby mainstreamu, hype, hateděcek a oveček, kteří dostanou nažrat bulvárem a mediální masáží a mohou se z toho posrat a pak šíří tento enormně a vysoce nakažlivý VIRUS zvaný CYKABLYATSOCIAL (ano to jsem teď vymyslel :D) mezi ostatní 🙂

O Autorovi - Warezz.K

Vše potřebné lze najít na tomto webu.

Zkuste Také

Web Update – 08-07-2017

Zdravím všechny! Tedy alespoň ty, co sem občas přijdou 🙂 Udělal jsem nějaké aktualizace na …

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště