Propagace, aneb jak chci uspět

Proč to vzniklo, k čemu to je, na co a má to vůbec smysl?

Založit v dnešní době internetu nějaký projekt nebo web, který o něčem má být je docela tvrdý oříšek. Musíte zaujmout články, musíte vymyslet něco nového co ještě nikde není, musíte mít nápad co budou všichni hltat atd. Já se ovšem stavím k věci poměrně odlišně a proto to mám o dost ztížené.

Jak se stavím k úspěchu:

Jsou dva typy lidí a dva typy úspěchu v této branži – alespoň dle mého názoru. Buď budu naprosto hloupý, udělám ze sebe kokota, největšího hahaha hehehe debila, natočím virál, který sežere tisíce ovcí a podobných IQ individuí a budu úspěšný během jednoho dne, nebo budu inteligentní, nebudu ze sebe dělat debila protože na to nemám ani žaludek, nebudu točit videa o nesmyslech, kterých je na sociálních sítích tuna a do propagace zpočátku zainvestuji peníze nebo budu propagovat web na různých portálech a tzv. se „vtírat“ a číst, jak je to zbytečné a že to nikoho nezajímá. Což sice odrazuje, ale vytrpět si to má taky svůj úspěch. Jen to stojí nějaký čas.

Kritika:

Beru konstruktivní a objektivní kritiku, zbytek jde jedním uchem dovnitř, druhým ven 🙂 Pokud by chtěl někdo vyloženě hejtovat nebo mě odrazovat, moc to nepomůže, protože jsem vůči debilitě chladný 🙂 A věřte mi, v mém oboru se denně stýkám pokaždé s někým novým, takže na to jsem poměrně zvyklý, pokud by se někdo rozhodl shazovat nebo nesmyslně kritizovat.

Nynější stav:

Pravda. Web, články a tvorba je sice ve velmi ranné fázi, ale to samozřejmě není nějaká vada. Nějak se začít musí a od něčeho se člověk musí odrazit. Věřím, že si nějaké čtenáře časem najdu, které články budou zajímat. A abych byl upřímný, nepotřebuji miliony followerů, tisíce komentářů a ještě více „přátel“. A nepotřebuji na tom ani vydělávat. Nechám věci plynout volným tempem a ono z toho něco časem „vyroste“ 🙂

Jsem hráč a píšu o sobě – Pro ty, kdo nechápou, o čem ten web je.

O Autorovi - Warezz.K

Vše potřebné lze najít na tomto webu.

Zkuste Také

Web Update – 08-07-2017

Zdravím všechny! Tedy alespoň ty, co sem občas přijdou 🙂 Udělal jsem nějaké aktualizace na …

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště