Web Update – Status Report + Deus Ex GMDX 9.0!!!

Zdarec všichni! Během dneška jsem udělal nějaké změny na webu. V následujících bodech sepíšu k čemu všemu došlo a co bych chtěl dále udělat. Tak jdeme na to!

Změny a Opravy:

  • Technické změny a opravy se dočtete zde.
  • Aktualizoval jsem kanál na YouTube, promazal některá neaktuální nebo stará videa, nahrál jsem nová a celkově změnil popisky a názvy, aby to dávalo větší smysl v budoucnu. Můžete se podívat!

Nápady na další obsah:

  • Vzhledem k tomu, že mám nová herní sluchátka, tak bych chtěl natočit nějaké další různorodé streamy aj. videa 🙂 Časem plánuji i nějakou WebCam a k tomu nějakej cool style 😀 Dokonce mám i pěkný mutátor hlasu, takže se s tím dá natropit spousty zábavy.
  • Pro hru Deus Ex vyšla nová verze GMDX 9.0! Opět je Deus Ex dokonalejší ve všech směrech. Stažení samostatného modu najdete na oficiálních MODDB stránkách zde.
  • Plánuji současně s novou verzí GMDX vydat i aktualizovanou češtinu do Deus Ex. Mám v úmyslu udělat jednodušší instalačku a vymyslet pro svůj Deus Ex Czech Anniversary Mod trošku lepší systém, aktualizovat GitHub atd. K tomu se dostanu později a až něco budu mít, včas se určitě dozvíte.

Užívejte léta, teplých dnů, dovolených atd. a jakmile bude zase spousty času sedět doma v pochmurném počasí a nebude co na práci, určitě se zase ozvu 🙂 Mějte se a kdyby jste chtěli, kontaktovat mě můžete kdykoliv. Game4Life!

O Autorovi - Warezz.K

Vše potřebné lze najít na tomto webu.

Zkuste Také

Status Update

Nevěšme hlavu. Stále jsem tu 🙂 Kdykoliv můžete využít kontakty.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště