Osvoboď se!

Sociální média korporátních gigantů jako jsou Facebook, Instagram, Microsoft, Google, Apple a mnoho dalších se od svého vzniku transformovali na něco mnohem temnějšího, než by to při jejich vzniku kdokoliv předpokládal.

My, lidské bytosti, jsme se stali pokusnými králíky a experimenty gigantických zahraničních firem a nadnárodních korporací, které vyhodnocují naše chování, vnucují nám reklamy proti naší vůli a předávají naše data třetím stranám bez našeho vědomí.

Tedy, to by byl ještě ten lepší případ. S vysokou pravděpodobností jsou tyto firmy a konglomeráty jen předvojem nástupu systému absolutní kontroly po vzoru světa z knihy Georgea Orwella s názvem „1984„. Cílem těchto programů a nástrojů to vypadá jako „New World Order“ nebo „Nový Světový Pořádek„. Ať už se něco takového na lidskou rasu chystá nebo ne, jedno je jisté – lidskost a lidské hodnoty i fyzický kontakt mezi lidmi se postupně vytrácí a výše uvedené korporace jsou toho přímým důkazem.

Pokud se chceš pokusit nějakým způsobem zachránit Zemi a lidskou rasu, musíš nejdříve zachránit sebe samotného/samotnou a své blízké, jednoho po druhém. Je to jediný způsob, jak zpomalit jejich plány. Osvoboď se do takové míry, jak to jen pro tebe bude možné. Začni tím, že vystoupíš z panoptika sociálních médií a najdeš si alternativy. Přestaň používat jejich systémy kontroly, jejich sledovací programy a nástroje. Začni se anonymizovat a nebo šifrovat veškerou svou internetovou komunikaci pomocí alternativních aplikací a webových stránek. Možnosti máš na dosah svých rukou.

Musíme se osvobodit a uniknout z toho jejich šílenství jakýmikoliv způsoby, co máme k dispozici. A ačkoliv je budoucnost, kterou budují elity tohoto světa, téměř nevyhnutelná a temné síly zvítězí, alespoň zabojuj jako lev a buď chytrý/á, rozvážný/á a soběstačný/á a neulehčuj jim to. Ty jsi živá lidská bytost. Nejsi jejich produkt a nejsi ani stroj!

Děkuji ti, že ti není náš osud lhostejný.

Tvoji hrdinové jsou zdehttps://privacyheroes.io/

„Jsme Aliance online služeb zaměřených na ochranu soukromí a naší misí je ochránit uživatele Internetu od sledování, hackování a cenzury.“

Zdroj: https://www.ekcelent.sk/oslobod-sa

O Autorovi - Warezz.K

Vše potřebné lze najít na tomto webu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Přejít k navigační liště