Domů / G-Logy & A-Logy

G-Logy & A-Logy

V tomto článku si popíšeme, co znamenají G-Logy (čtěte Džý log) a A-Logy (čtěte Ei Log. Ei jako anglické A). Logy jako takové v podstatě znamenají kus textového souboru s informacemi co jaký program, aplikace atd. dělá. Je to takový monitoring a vypisuje různé události např. chování, chyby atd. Proto jsem si vymyslel své, které si tu popíšeme 🙂

G-Log:
Nebo-li Game Log. V podstatě to ani neexistuje – je to můj výmysl. Jsou to různá krátká nebo delší videa sloučená do jednoho. Různé ústřižky z mého hraní z více her, které tvoří jedno delší video. Někdy mám chuť na vícero her a nehraji je dlouhodobě a tak dělám různé části a poté je spojím do jednoho. Tak vznikne G-Log, který má varianty SPEECH nebo NOSPEECH což znamená s mluvením nebo bez.

A-Log:
Nebo-li Audio Log. Také jsem si vymyslel sám. Každopádně na internetu kolují různé podobné alternativy jako je např. Podcast atd. Je to tomu podobné. Osobně tím ale myslím spíše pokud budu něco chtít říct a nebudu to chtít napsat, vznikne audiozáznam, kde budou všechny informace. Může mít jakoukoliv délku a být ve variantách FACE nebo NOFACE tj. bude vidět můj obličej nebo nebude.