Přezdívka

Spousty lidí se mi ptalo, jak je to s mou přezdívkou a trvá to dodnes. Trochu to vysvětlím 🙂

Když jsem s internetem začínal, což je už nějakých zhruba 15 let, chtěl jsem si zvolit nějakou přezdívku, pod kterou budu na netu vystupovat a kterou nebudu měnit. Zpočátku to bývala přezdívka Blade (ano z toho filmu), ale když jsem to říkal ostatním, mysleli si že chci blejt tj. zvracet 😀 Takže jsem od toho upustil. Při brouzdání netem ještě na vytáčené lince kdy net nebyl tak rozmohlý jako je dnes a bylo to spíše jen pár statických stránek s informacemi jsem narazil na slovo „warez„, o kterém jsem si pak přečetl. No jasně, ještě doba vypalování a prodávání CDček a ve „warez“ scéně jsem se cítil jako doma 😀 Kdo to nedělal. Možná snad existovali ještě prodejci CDček ve městě, burzy atd. Holt doba byla jiná. Tak jsem si řekl, tohle slovo je drsný, to se mi líbí. Ale musel jsem to nějak zkomolit, aby to nevypadalo tak podezřele, což vypadá stejně 🙂 Ale byl jsem pubertální a blbý kluk, co neuměl ještě ani nainstalovat Windows a DOS byl pro něj jako Hackovací prostředí. Samozřejmě jsem se o tuhle tématiku zajímal vždycky až dodnes a to jen z důvodu bezpečnosti sítí, informatice atd. Pracující dodnes v IT 🙂 Tak jsem tedy vymyslel Warezz.K, přidal jsem písmenko „z„, použil velké „W„, dal za to celé tečku a nakonec dal „K“ vyjadřující první písmeno v mém příjmení. A jak šel čas, na netu jsem si na to tak zvykl, že jsem to začal používat všude a dodnes to ke mě zkrátka patří, což ovšem absolutně neznamená, že bych podporoval „warez“ nebo byl nějaký záškodnický hacker, cracker a žil s představou mít vše nelegálně. Což vše vypadá kontroverzně a dodnes si to všichni myslí, jelikož jsme národ odsuzujících oveček a myslet si o tom druhém automaticky všechno špatně jen z nějakého písmenka, co jsme se dočetli někde na netu nebo jinde 🙂 zajímám se o tuto tématiku, avšak svůj obsah (hry, sw atd.) mám nejraději vždy originál a rád podpořím tvůrce, pokud se mi daný SW nebo HRA líbí. Stačí se podívat jen na mé profily Steam atd. Dnes už se k obsahu dá dostat legálně poměrně snadno a nestojí to tolik. Jsou výprodeje, levné hry po čase, předplatné, slevy, různé výhody atd. Doba se v tomto změnila a není třeba si zasírat PC virama a jinou havětí a (kdoví jestli) funkčním cracknutým softwarem.

Dále jsem si chtěl vybrat nějaký avatar, který také nebudu muset měnit. A vzhledem k tomu, že miluju lebky a fantasy tématiku, tak jsem si vybral nějakou lebku a tu mám dodnes. Navíc lebka docela kontroverzní přezdívku ještě o 100% posiluje, takže není divu, že mívám takové dotazy 🙂 Vždy jsem chtěl vyčnívat z řad ostatních a dát jasně najevo, že nejsem ovce dnešního světa a tím jak vystupuju na netu to dávám jasně najevo. Bohužel ne každý má pro to pochopení. Spíše 99% populace pro tohle nemá pochopení 🙂 Ale to už vybočuji někam jinam.

Občas ještě vystupuji někde jako DentonJC, JC Denton a podobně. Ovšem toto ke mě prostě patří, takže to tak nejspíš zůstane i napořád 🙂 Tolik k historii mé přezdívky fungující dodnes. Celé mě to takto na netu symbolizuje a na tu kontroverzi a občas i nějaké hatery jsem si docela zvykl a jsem vůči tomu chladný.

P.S. – ještě mám nejraději Černou barvu 😀

Upozorňuji, že toto je pouze internetový život. Do reálného a pracovního života nějaké přezdívky a lebky v zásadě netahám 🙂 To mám postavené trochu jinak. To by člověk moc úspěch pak neměl.

O Autorovi - Warezz.K

Vše potřebné lze najít na tomto webu.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..